HAKKIMIZDA

Firmamız özellikleri arasında ilk sırada yer alan müşteri odaklı çalışma, hem bizi hem de müşterilerimizi piyasada farklı bir konuma getirmektedir. Bu anlamda; üretimi planlanan fikir aşamasındaki ürünler için müşterilerimizin tamamının fikirleri alınmakta ve bu bilgiler ışığında üretim . Özellikle Ayder Balı , Şay, Yöresel Çoraplar ve Ayder Yaylasına Özel Hediyelik eşyaların ciddi talep görmesi bizi oldukça sevindirmekte ve gururlandırmaktadır.

Tüm gayretimiz, size en iyiyi, en güzeli ve en mükemmelini sunmak ve sadece size özel benzersiz ürünler geliştirmek, bunun için iş disiplini içerisinde ciddi zaman harcayarak çok çalışıyor ve yen ürünler için her gün durmadan çalışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız pozitif geri bildirimler tüm bu mücadelemizin boşuna olmadığının göstergesi olsa gerek.

Ayder Yaylasının eşsiz manzarasının önüne kurulu olan büfemizde, yoğun istek üzerine 2008 den bu yana misafirlerimize çay sunma imkanında erişmiş bulunmaktayız.

Ayder Yaylasının eşsiz güzelliklerini bir nebze olsun hatırlatmaya yarayan ürünlerimiz ve hatıralarınızdan silinmeyacak çay keyifini sizlere her daim yaşatmak içn Ayder yaylasında sizleri beklemekteyiz.

2 2 2 2 2 2 2 2 2